Hraní

jak zastavit itunes v automatickém přehrávání na mac

jak zastavit itunes v automatickém přehrávání na mac

Zabránit spuštění při přihlášení Chcete-li zabránit spuštění při přihlášení, spusťte „Předvolby systému.„Naleznete jej na Launchpadu nebo na Docku. Vyberte „Uživatelé a skupiny.”Vyberte„ Přihlašovací položky “a poté„ iTunes.„Posledním krokem je výběr mínus (-) k odebrání aplikace ze spuštění.

  1. Jak získám iTunes, aby automaticky přestal hrát?
  2. Jak zastavím přehrávání hudby na počítači Mac?

Jak získám iTunes, aby automaticky přestal hrát?

Nyní je jednoduché klepnout na ikonu Autoplay (která vypadá jako nekonečná smyčka) vedle Přehrát další. To by mělo zastavit Apple Music v automatickém přehrávání skladeb.

Jak zastavím přehrávání hudby na počítači Mac?

Zabraňte přehrávání skladby v aplikaci Hudba na Macu

  1. V aplikaci Hudba na počítači Mac klikněte na postranním panelu pod Knihovna v části Knihovna.
  2. Zrušte zaškrtnutí políčka vedle skladby. Pokud nevidíte zaškrtávací políčka vedle skladeb, zvolte Hudba > Předvolby, klikněte na Obecné a ujistěte se, že je zaškrtnuto políčko „Seznam skladeb“. Viz Změna obecných předvoleb.

vrátit odeslání gmailu po 30 sekundách
Přihlaste se do Gmailu, klikněte na ikonu ozubeného kola () vpravo nahoře a vyberte Nastavení. Na kartě Obecné přejděte dolů na Vrátit zpět odeslání. ...
Sedm nejlepších e-mailových klientů pro iOS v roce 2019
Jaký je nejlepší poskytovatel e-mailu pro iPhone? Je Outlook pro iOS lepší než pošta? Jaký je nejpoužívanější e-mailový klient? Je aplikace Gmail lepš...
jak organizovat karty v safari
Pokud máte otevřených více než jednu kartu, přetáhněte je podél pruhu karet a uspořádejte je nebo přetáhněte kartu z okna Safari a otevřete ji ve své ...